AOC CU34G2X

TOP 32 v kategórii Monitory

AOC CU34G2X

Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Do 2 týždňov • 1 variant4 €97 % • 2 464 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 2 308 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,4 €96 % • 87 453 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 585 recenziíĎalšie informácie

Spotreba energie pri vysokom dynamickom rozsahu (HDR) na 1000 h
65 kWh
Pomer strán
21:9

34" LED monitor • zakrivený displej s rozlíšením 3440 × 1440 px • technológia panelu: VA • jas 300 cd/m² • kontrastný pomer 3 000:1 • formát obrazovky 21:9 • doba odozvy 4 ms • obnovovacia frekvencia 144 Hz • 2× HDMI 2.0 • 4× USB 3.0 • DisplayPort • 178° horizontálne/vertikálne pozorovacie uhly • technológia AMD FreeSync

Dokumenty

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Alza.sk

Produkt výborný avšak nám nevyhovoval, nebol vhodný pre našu konzolu

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • - dobrý pomer ceny a kvality.
    • - možno spustiť až na dno.
    • - sa dá nakláňať do všetkých smerov
    • - stiahnutá aplikácia na ovládanie monitora nefunguje.
    • - zložitý ovládací panel

Týmto som nahradil tisíc rokov starý tft monitor.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Kontrastný ostrý obraz, pekná čierna farba displeja, pravo-ľavý otočný stojan, USB HUB, zakrivený displej, 144 Hz, továrenská kalibrácia farieb, farebný profil na nahratie na CD/DVD.
    • Zatiaľ som žiadne nenašiel.

Príbeh: Panel monitora Philips 345E2AE mal DVE jasné kontrolky vľavo dole, menšiu jasnú kontrolku na pravej strane tlačidla napájania a červenú kontrolku vedľa neho. Okrem toho sa na ľavej strane vyskytoval súvislý defekt červených pixelov. Každopádne, kvôli IPS, kontrast nie je najlepší, čierna je dosť sivá. Kvôli vyššie uvedenému som ho nahradil monitorom GIGABYTE G34WQC, pretože RTINGS. COM ho testoval a napísal o ňom veľmi dobré veci. Ani s týmto som nemal šťastie, mal červený pixelový defekt v strede a keďže ide o VA panel, čierna farba bola na ňom tiež sivá. Akoby nad všetkým visela sivá hmla. Do predajne sa vrátil aj kvôli chybe pixelov. Nakoniec som si kúpil monitor AOC CU34G2X, hoci táto značka u nás ešte nie je veľmi rozšírená. Tak toto je perfektné! VA panel, žiadne osvetlenie pri pohľade spredu, konečne žiadne chyby pixelov a čierna je dobrá, kontrast je perfektný, najlepší z troch s vlastnou triedou. Tento má dokonca ďalšie funkcie, ako je otočný pravo-ľavý stojan a USB HUB. (Doma mám aj monitor LG 34UM69G-B s nižším rozlíšením, ktorý má krajší obraz ako Philips a Gigabyte. Všetky tieto informácie som si zapísal, aby sa nikto nevydal touto cestou, pretože je veľmi nepríjemné vracať monitor do toho istého obchodu druhýkrát, aj keď úplne súhlasia s tým, že som ho vzal späť. )

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Poskytuje vysokokvalitný obraz. Predtým som používal monitory s panelmi IPS, takže som sa panelu VA trochu obával, ale pozorovací uhol je v poriadku, farby sú dobré, kontrast je veľmi dobrý a pri pohybe som nezaznamenal žiadne rozmazanie. V tejto cenovej kategórii je to naozaj skvelá kúpa.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Na monitor nemám jediné zlé slovo.
    • Bohužiaľ, keď som ho kúpil, nebola ešte k dispozícii možnosť predĺženej záruky, ktorú som mohol využiť

Tu bola najlepšia cena

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • - Vysoká obnovovacia frekvencia, ultraširokouhlý pomer strán, rozlíšenie 1440p
    • - Vynikajúci kontrast a krásne, živé farby
    • - FreeSync funguje aj s kartami Nvidia
    • - Z výroby kalibrovaný farebný displej
    • - Užitočné doplnky (PIP, aplikácia G-Menu)
    • - Jednoduchá montáž a nízka hmotnosť
    • - Naklápací, otočný a výškovo nastaviteľný displej
    • - Žiadne reproduktory (čo by sa v tejto cenovej kategórii dalo očakávať)
    • - OSD nie je joystick, ale tlačidlo (takže je ťažkopádne)

Špičkový monitor s najlepším pomerom ceny a výkonu (k dispozícii za 150 tisíc HUF). Toto je prvý monitor, ktorý spĺňa úplne všetky moje potreby, nenúti ma robiť kompromisy a je za prijateľnú cenu. Displej má pomer strán 21:9, ktorý je ideálny na sledovanie filmov, multitasking a poskytuje oveľa lepší zážitok z hier. A 34" displej a vysoká hustota pixelov (110 PPI) zaručujú, že obraz je ostrý ako špendlík. Okrem toho 144 Hz obnovovacia frekvencia poskytuje veľmi plynulý obraz (odporúčam stredné prekreslenie a nízke vstupné oneskorenie) a panel VA poskytuje prirodzené, živé, bohaté farby a dobrý kontrast. Monitor si dobre poradí aj s kartami Nvidia a funguje s nimi aj FreeSync (hoci na niektorých modeloch bude možno potrebné nastaviť spodný limit Adaptive Sync na približne 50-52 z továrenského nastavenia 48, aby ste sa vyhli tomuto problému). Chcel by som povedať, že monitor nemá reproduktor, čo sa v tejto cenovej kategórii dá očakávať, a tlačidlá v spodnej časti sa používajú nešikovne, ale našťastie existuje špeciálny program výrobcu, pomocou ktorého sa dá sprístupniť veľká časť nastavení. Sú to však len drobné nedostatky a celkovo si zaslúži päť hviezdičiek.

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Zakrivenie je zrejmé, farby sú veľmi dobré. Som veľmi spokojný
    • jas nie je tak silný

Som veľmi spokojný s produktom, prechod z 2550x1080 na 3440x1440 stojí za to, a to ako pre prácu (viac pracovnej plochy), tak pre hry.

• -Obrovský displej
    • -Obraz s vysokým rozlíšením a prirodzenými farbami
    • -Vysoká obnovovacia frekvencia a len mierne rozmazanie pri 144 Hz so stredným prekreslením.
    • -Stabilný stojan s viacerými možnosťami nastavenia.
    • -Rozbočovač USB.
    • Mierne rozmazanie je viditeľné pri vysokom obnovovaní pri ťahaní okna na ploche (doba odozvy pixelov nie je najlepšia) , ale pri hraní hier ma to neobťažovalo, nebolo to viditeľné.
    • Trochu ako radiátor, keď sa k nemu nakloníte, môžete cítiť teplo, ktoré z neho vyžaruje : D
    • Ovládanie OSD nie je joystickom.

Celkovo veľmi super monitor, môžem ho odporučiť každému, kto chce monitor 1440p 21: 9 s vysokou obnovovacou frekvenciou, ale nie za hroznú cenu.