BenQ G2222HDL

28 W

• , zakúpené v InterStore.sk

• Dobrá cena.
    • Dobrý monitor.
    • Veľký podiel nepodarených kusov.

Monitor je super, cenou o dosť nižšie ako konkurencia.

Jeden mi priniesli v praci, poškodený display, priniesli reklamovaný, mŕtvy pixel, priniesli tretí a ten je ok. Kúpil som si ho aj domov, na obrazovne šedý pixel alebo nejaké poškodenie... je to dosť malé tak ho nevymením.

Inak monitor by som odporučil, len počítajte, že ho budete pár krát vracať.

• , zakúpené v Alza.sk

Horizontálny kmitočet (max) kHz 24 ~ 83

Vertikálny kmitočet (max) Hz 50~76

Šírka pásma videosignálu (MHz) 205

Teplota farieb Reddish / Normal / Bluish / Usermode

Spotreba energie 28W (max)

Napájanie Built-in

Funkcie

LED Technology

Senseye3 ® Technology

OSD Language: 17 languages

Tilt Tilt -5 / 20 (down / up)

Rozmery (V x Š x H) 392.9 x 504.6 x 175 mm

• With Wall Mount: 317.42 x 504.6 x 62.3 mm
  • Čistá hmotnosť Gross Weight (kg): 5.0
  • Net Weight (kg): 3.8

Príslušenstvo VGA cable

Vista Basic

1zákazník odporúča produkt
  • Finalista súťaže ProduktRoku 2011, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v InterStore.sk

• Dobrá cena.
    • Dobrý monitor.
    • Veľký podiel nepodarených kusov.

Monitor je super, cenou o dosť nižšie ako konkurencia.

Inak monitor by som odporučil, len počítajte, že ho budete pár krát vracať.

• , zakúpené v Alza.sk

• cena/kvalita
    • nema USB vstup

pri rozhodovani mi pomohlo poradie oblubenosti na heureke

• Kúpil som si ho preto,lebo som chcel vymeniť svoj starý a malý monitor, za nový,lepší a kvalitnejší.
    • -veľký, kvalitný 22 palcový displej
    • -kvalitné zobrazenie filmov vo Full High Definition (HD kvalita)
    • -skvelý zážitok pri pozeraní filmov
    • -ľahké ovládanie prostredníctvom panelu v dolnej časti
    • -bezproblémová prevádzka
    • -ľahké čistenie suchou handričkou
    • -nemám nič

Ak si kúpite tento produkt neoľutujete,ohúri vás hned ako si ho pripojíte k počítaču,určite ho nebudete dávať na reklamáciu lebo produkty značky BENQ sú kvalitné nemecké a málokedy sa pokazia.Stačí raz za mesiac pouterať prach suchou nenavlhčenou handričkou a hned sa bude ligotať. Porovnám ho s monitorom Samsung,v porovnaní sa mi zdá kvalitneší hlavne v kvalite obrazu pri filmoch. Pre mňa to bola kúpa výhodná. Tento produkt sa hodí pre každého a hlavne pre ľudí ktorí sú zvyknutí pozerať filmy na PC.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Úsporný model - nameral som max. 15W