Dell UltraSharp U2520D

• tenké okraje obrazovky
    • 25" je super, 27" mne prišlo už dosť veľa
    • 90W USB-C nabije labtop
    • Displayport
    • pôvodne som chcel monitor montovať na stenu ale podstavec je perfektný a dizajnový, škoda ho nepoužiť
    • farebné spektrum (kúpený na úpravu fotografií)
    • rovnomerné LED podsvietenie
    • pozorovacie uhly
    • rozlíšenie 1440p
    • polohovateľný
    • 99% sRGB, 99% Rec 709, 95% DCI-P3
    • nič som nezistil

Potreboval som monitor na úpravu fotografií, tak som veľa hľadal a tento monitor vyšiel ako víťaz v pomere cena / kvalita / výbava.

Uhlopriečka displeja
Spotreba energie pri vysokom dynamickom rozsahu (HDR) na 1000 h
16 kWh
Pomer strán
16:9

monitor • 25" uhlopriečka • IPS • 2560 × 1440 px • pomer strán 16:9 • obnovovacia frekvencia 60 Hz • jas 350 cd/m² • odozva 5 ms • kontrastný pomer 1 000:1 • port na bezpečnostný zámok • 1× HDMI, 2× DisplayPort, 2× USB-C, 3× USB 3.0 • VESA uchytenie na stenu, nastaviteľná výška, náklon, natočenie a otáčanie • spotreba energie 24 W

Dokumenty

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobré rozlíšenie, veľa možností pripojenia.

Kvalita.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobrá kvalita obrazu, rýchly.
    • CENA. Mohla by byť lacnejšia, ale 25" stojí toľko + 3 roky gari fond.

Naozaj dobré fotky , a WIN10 rozmazanie je menšie/ ale nedokáže ho úplne odstrániť/ , používam ho s mojim počítačom Dell, pretože ho okamžite rozpozná, musíte pridať ovládač, bez neho nie sú fotky dobré. Je tiež ideálny na hranie hier, pomocou stolového počítača Dell 1881 a G5, môže pracovať s grafickou kartou počítača G5. Musel som vrátiť 1 Alzu , pretože spodná časť rámu zle sedela , ale vrátili mi peniaze a kúpil som si inú. Oplatí sa používať s káblom hdmi IN-AKUUSTIK.

• , prevzaté z Heureka.cz

Splnil očekávání. Vše dle specifikací a recenzí. Tento model jsem koupil především proto, že plánuji přikoupit ještě jeden a vše propojím s notebookem bez dockovací stanice. Doposud jsem používal pro práci UltraSharp U2412M, který byl také vhodný pro tisk fotografií. Model UltraSharp U2520D má o něco vyšší rozlišení a je "širokoúhlejší", takže předpokládám lepší práci s fotografiemi a videi. Překvapila mě malá spotřeba, očekával jsem o něco vyšší. Design je také povedený.

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

• Krasny a uhladny design aj kvalita obrazu
    • Nice colours;
    • Windows - you can't use it without scaling and you get the same working space as 1080p;
    • Eyes strain after using it for longer periods of time with MacOS
    • You have to be close to the monitor to be able to see the text

Personally, I found 25" too small for 1440p. While using it with MacOS, the text has the same size as my MacBook. This can lead to eye strain after longer periods of time if you are not close to the monitor (unless you have eagle eyes). If you use scaling, the image quality will suffer a lot.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Super farby, uzáver podobný čepeli, jednoduché použitie. Masívna podrážka. Dobre sa hodí k mojim ostatným monitorom Dell.
    • Napriek tomu, že má matný displej, je pomerne robustný.

Dostal som to, čo som očakával.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • USB-C! Jeden kábel na dáta, obrázky a nabíjanie.
    • Navigácia v menu nie je založená na joysticku.

Najlepší pomer ceny a kvality.

• , automaticky preložené z Compari.ro

Skvelý monitor pre tých, ktorí chcú upravovať fotografie v rozlíšení 2k! Najlepší nákup!

• , zakúpené v Gigastore

• tenké okraje obrazovky
    • 25" je super, 27" mne prišlo už dosť veľa
    • 90W USB-C nabije labtop
    • Displayport
    • farebné spektrum (kúpený na úpravu fotografií)
    • rovnomerné LED podsvietenie
    • pozorovacie uhly