Reklama

ViewSonic VA3209

Veľký, jasný obraz s nižšou únavou očí — praktický spoločník na prácu aj domáce multimédiá...
156,19 €
Doprava 3,99 €,Do týždňa
Odporúčaná ponuka Allegro.sk
Do obchodu

Najlacnejšie ponuky (8)

ViewSonic VA3209

LED Monitor ViewSonic VA3209-2K-MHD 32" (palcov) 2560 x 1440 px IPS / PLS
156,19 €
LED Monitor ViewSonic VA3209-2K-MHD 32" (palcov) 2560 x 1440 px IPS / PLS
Monitor ViewSonic VA3209-MH
174,8 €
Monitor ViewSonic VA3209-MH
Monitor ViewSonic Monitor ViewSonic 31,5 VA3209-MH (VS19151) HDMI D-Sub
180,79 €
Monitor ViewSonic Monitor ViewSonic 31,5 VA3209-MH (VS19151) HDMI D-Sub
ViewSonic VA3209-MH / 32"/ IPS/ 16:9/ 1920x1080/ 4ms/ 250cd/m2/ HDMI / VGA / repro VA3209-MH
183,38 €
ViewSonic VA3209-MH / 32"/ IPS/ 16:9/ 1920x1080/ 4ms/ 250cd/m2/ HDMI / VGA / repro VA3209-MH
ViewSonic VA3209-MH / 32"/ IPS/ 16:9/ 1920x1080/ 4ms/ 250cd/m2/ HDMI / VGA / repro
185,2 €
ViewSonic VA3209-MH / 32"/ IPS/ 16:9/ 1920x1080/ 4ms/ 250cd/m2/ HDMI / VGA / repro
ViewSonic VA3209-2K-MHD 32-palcový 2K QHD monitor s integrovanými reproduktormi (VA3209-2K-MHD)
ViewSonic VA3209-2K-MHD 32-palcový 2K QHD monitor s integrovanými reproduktormi (VA3209-2K-MHD)
Viewsonic VA3209-2K-MHD 32" IPS QHD 2560x1440/75Hz/4ms/250cd/HDMI/DP/VESA/Repro
244,06 €
Viewsonic VA3209-2K-MHD 32" IPS QHD 2560x1440/75Hz/4ms/250cd/HDMI/DP/VESA/Repro
Viewsonic VA3209-2K-MHD
Viewsonic VA3209-2K-MHD

Recenzie (0)

ViewSonic VA3209

Hodnotenia produktu

ViewSonic VA3209

0 %
zatiaľ bez hodnotenia

Zatiaľ žiadne recenzie

K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.

Popis produktu

Veľký, jasný obraz s nižšou únavou očí — praktický spoločník na prácu aj domáce multimédiá.

Monitor ViewSonic VA3209 ponúka 31,5" QHD (2560×1440) na IPS paneli so sRGB 104 % a 10‑bitovým zobrazením pre verné farby. Adaptive‑Sync a 75 Hz zaisťujú plynulý obraz, zatiaľ čo 2× HDMI, 1× DisplayPort a VESA 100×100 uľahčujú pripojenie a montáž. S matným displejom, integrovanými reproduktormi a Eye‑Care technológiou je vhodný pre kanceláriu, tvorbu obsahu aj multimédiá; typická spotreba je 30 W.

Prehľad detailného obrazu

31,5" IPS panel prináša QHD rozlíšenie 2560×1440, jas 250 cd/m² a kontrast 1200:1, čo zaručuje ostré detaily a konzistentné farby. sRGB 104 % a 10‑bitová reprodukcia zabezpečujú verné podanie odtieňov pri práci s obsahom aj pri každodennom používaní.

Plynulosť pri sledovaní a hraní

S podporou Adaptive‑Sync a maximom 75 Hz spolu s 4 ms odozvou znižujete trhanie a rozmazanie. Monitor je preto vhodný na kancelársku prácu, multimédiá aj príležitostné hranie, kde oceníte hladší pohyb bez náročného herného hardvéru.

Konektivita a základný zvuk

Model ponúka 2× HDMI 1.4 a 1× DisplayPort 1.4, plus 3,5 mm audio výstup a integrované reproduktory (2×2,5 W). V balení nájdete HDMI kábel a externý napájací adaptér, takže pripojíte počítač či notebook bez zbytočných doplnkov.

Montáž, ergonomia a ochrana zraku

Monitor je VESA 100×100 a váži 7,3 kg, čo umožňuje pohodlné zavesenie alebo zapojenie do viacmonitorovej zostavy. Má matný povrch, náklon ‑5°/20° a Eye‑Care funkcie (Flicker‑Free, filter modrého svetla) pre menšiu únavu očí.

Kľúčové vlastnosti

  • 31,5" QHD (2560×1440) na IPS paneli s 10‑bitovým rozlíšením (8bit + FRC)
  • Adaptive‑Sync a 75 Hz pre plynulejší obraz a menej trhania
  • 2× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.4, 3,5 mm audio výstup a integrované reproduktory
  • VESA 100×100 montáž, matný povrch a Eye‑Care technológie (Flicker‑Free, filter modrého svetla)
  • Typická spotreba 30 W a kompaktné rozmery vhodné pre viacmonitorové zostavy

Často kladené otázky

Je tento monitor vhodný na prácu s grafikou?

Áno. Monitor je dobrá voľba na tvorbu obsahu vďaka 10‑bitovému (8bit + FRC) režimu a pokrytiu sRGB 104 %, čo prináša bohaté farby a hladké prechody. Pre veľmi náročnú, certifikovanú prácu s farbami odporúčame doplniť hardvérovú kalibráciu.

Môžem ViewSonic VA3209 zavesiť na stenu?

Áno — má VESA 100×100 uchytenie. Keďže monitor váži 7,3 kg, použite pevný nástenný držiak určený pre 32" panely a kontrolujte nosnosť a montáž podľa pokynov výrobcu.

Má tento monitor reproduktory a výstup na slúchadlá?

Máte k dispozícii integrované reproduktory (2 × 2,5 W) a 3,5 mm výstup pre slúchadlá. Reproduktory postačia na videohovory a multimédiá; pre kvalitnejší zvuk odporúčame externé reproduktory alebo slúchadlá.

Aké porty má ViewSonic VA3209 a ako ho pripojím k notebooku?

Monitor ponúka 2× HDMI (v1.4) a 1× DisplayPort (v1.4). Pre jednoduché pripojenie moderného notebooku použite HDMI; ak chcete spoľahlivé QHD pri vyššej obnovovacej frekvencii, zvoľte DisplayPort.

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

LED Monitor ViewSonic VA3209-2K-MHD 32" (palcov) 2560 x 1440 px IPS / PLS
156,19 €
LED Monitor ViewSonic VA3209-2K-MHD 32" (palcov) 2560 x 1440 px IPS / PLS

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Parametre produktu

Výrobca
Uhlopriečka displeja
31.5 "
Rozlíšenie obrazovky
1920 x 1080 px
Typ panela
IPS
Frekvencia
75 Hz
Doba odozvy
4 ms
Vhodnosť pre hranie hier
na príležitostné hranie
Práca s farbami
dobrá voľba na tvorbu obsahu

Poradňa

ViewSonic VA3209

{"Obľúbené kategórie":[["Detské stoly a stolíky","https://detske-stoly.heureka.sk/"],["Alternatívna príprava kávy","https://alternativna-priprava-kavy.heureka.sk/"],["Sitká do kávovarov","https://sitka-kavovary.heureka.sk/"],["Detské benzínové vozidlá","https://benzinove-vozidla.heureka.sk/"],["Linky na obočie","https://linky-na-obocie.heureka.sk/"],["Čerpadlá do vrtu","https://cerpadla.heureka.sk/f:29616:1/"],["Profesionálne strojčeky na vlasy","https://zastrihavace.heureka.sk/f:11421:67991;44043:1/"],["Juniorské luky detské","https://luky.heureka.sk/f:21989:1/"],["Detská probiotiká","https://doplnky-stravy.heureka.sk/f:22860:47683853;27786:47825232/"],["Štvorcové kúpelňové protišmykové podložky","https://kupelnove-protismykove-podlozky.heureka.sk/f:34214:30862206/"]],"Vybrané značky":[["Monitory Blackview","https://monitory.heureka.sk/f:1841:49526961/"],["Monitory HANNS-G","https://monitory.heureka.sk/f:1841:18059/"],["Monitory Yololiv","https://monitory.heureka.sk/f:1841:35545528/"],["Monitory Atomos","https://monitory.heureka.sk/f:1841:8543936/"],["Monitory Uperfect","https://monitory.heureka.sk/f:1841:43917141/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať tvrdené sklo pre mobilný telefón?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-tvrdene-sklo-pre-mobilny-telefon-c4994-19929/"],["Ako vybrať akvárium?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-akvarium-c2154-20066/"],["Ako vybrať krmivo pre vtáky?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-krmivo-pre-vtaky-c2024-19745/"]],"Vybrané produkty":[["Den Braven - THERMO KLEBER WINTER pištoľová pena 750ml","https://montazne-peny.heureka.sk/den-braven-thermo-kleber-winter-pistolova-pena-750ml/"],["Autoglym Custom Wheel Cleaner 500 ml","https://starostlivost-o-kolesa.heureka.sk/autoglym-custom-wheel-cleaner-500-ml/"],["Akuku detská manikúra zelená","https://kozmeticke-noznicky.heureka.sk/akuku-detska-manikura-zelena/"],["Beta HZ-1,5K Hydraulický zdvihák 1,5t","https://hevery.heureka.sk/beta-hz-1_5k-hydraulicky-zdvihak-1_5t/"],["Redfox FE 90/80 17 E","https://gastro-fritezy.heureka.sk/redfox-fe-90-80-17-e/"],["Moštárna Hostětín Mošt jablečný s červenou řepou Bio 750ml","https://mosty.heureka.sk/mostarna-hostetin-most-jablecny-s-cervenou-repou-bio-750ml/"],["Gembird UAPS12-BK","https://paralelne-seriove-kable.heureka.sk/gembird-uaps12-bk/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}