ViewSonic VG2708-4K 0 recenzií
monitor • 27″ uhlopriečka • IPS panel • (3840 × 2160 px) rozlíšenie • LED podsvietenie • doba odozvy 4 ms • obnovovacia frekvencia 60 Hz • pozorovacie uhly 178° • formát... Celý popis
281,24 €
Doprava 5 €, Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.. Vždy niečo navyše Kúpiť cez Heureku Kúpiť
ViewSonic VG2708-4K
Najlacnejšie ponuky (9) ViewSonic VG2708-4K 47 recenzií Do 3 dní
ViewSonic VG2708-4K / 27"/ IPS/ 16:9/ 3840x2160/ 4ms/ 360cd/m2/ DP/ HDMI/ PIVOT /výškově nastavitelný
ViewSonic VG2708-4K / 27"/ IPS/ 16:9/ 3840x2160/ 4ms/ 360cd/m2/ DP/ HDMI/ PIVOT /výškově nastavitelný
89% (902×)Na sklade 1 ocenenie
LCD monitor 27" ViewSonic VG2708-4K WorkPro (VG2708-4K)
LCD monitor 27" ViewSonic VG2708-4K WorkPro (VG2708-4K)
4 211 recenzií Do 3 dní
ViewSonic VG2708-4K / 27"/ IPS/ 16:9/ 3840x2160/ 4ms/ 360cd/m2/ DP/ HDMI/ PIVOT /výškově nastavitelný
ViewSonic VG2708-4K / 27"/ IPS/ 16:9/ 3840x2160/ 4ms/ 360cd/m2/ DP/ HDMI/ PIVOT /výškově nastavitelný
97% (2 146×)Na sklade 1 ocenenie
ViewSonic VG2708-4K / 27"/ IPS/ 16:9/ 3840x2160/ 4ms/ 360cd/m2/ DP/ HDMI/ PIVOT /výškově nastavitelný VG2708-4K
ViewSonic VG2708-4K / 27"/ IPS/ 16:9/ 3840x2160/ 4ms/ 360cd/m2/ DP/ HDMI/ PIVOT /výškově nastavitelný VG2708-4K
Recenzie (0) ViewSonic VG2708-4K Hodnotenia produktu ViewSonic VG2708-4K
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu monitor • 27″ uhlopriečka • IPS panel • (3840 × 2160 px) rozlíšenie • LED podsvietenie • doba odozvy 4 ms • obnovovacia frekvencia 60 Hz • pozorovacie uhly 178° • formát obrazovky 16:9 • DisplayPort • HDMI • slúchadlový výstup • VESA 100 × 100 mm • certifikácia Energy Star, TCO • registrácia EPEAT
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Zobraziť ďalšie parametre
Poradňa ViewSonic VG2708-4K
{"Obľúbené kategórie":[["Papierové uteráky","https://papierove-uteraky.heureka.sk/"],["Rúrky a tyče k vysávačom","https://trubky-vysavac.heureka.sk/"],["Pitné vaky","https://pitne-vaky.heureka.sk/"],["Detské hodiny","https://hodiny.heureka.sk/f:27683:1/"],["VGA, DVI, HDMI káble","https://vga-dvi-hdmi-kable.heureka.sk/"],["Obuv na snowboard Salomon","https://obuv-na-snowboard.heureka.sk/f:4173:66145/"],["Puzdrá na luky","https://nahradne-diely-k-lukom.heureka.sk/f:38222:35797291/"],["Ľadvinové pásy na motocykel","https://chranice-na-motocykel.heureka.sk/f:14301:347491/"],["Interaktívne chodítka","https://choditka.heureka.sk/f:27949:1/"],["Tekuté rozjasňovače","https://rozjasnovace.heureka.sk/f:34423:30959083/"]],"Vybrané značky":[["Monitory RGBlink","https://monitory.heureka.sk/f:1841:43074033/"],["Monitory Arzopa","https://monitory.heureka.sk/f:1841:35545537/"],["Monitory JOY-IT","https://monitory.heureka.sk/f:1841:30925610/"],["Monitory Rampage","https://monitory.heureka.sk/f:1841:29138566/"],["Monitory Tesla","https://monitory.heureka.sk/f:1841:29712321/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako si vybrať ratanový nábytok?","https://www.heureka.sk/a/ako-si-vybrat-ratanovy-nabytok-c2860-19880/"],["Ako vybrať filter k objektívom?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-filter-k-objektivom-c865-19435/"],["Ako si vybrať taburetku?","https://www.heureka.sk/a/ako-si-vybrat-taburetku-c2979-19631/"]],"Vybrané produkty":[["Dr. Oetker Zlatý klas Premium krémový prášok Vanilkový 40 g","https://pudinky.heureka.sk/dr-oetker-zlaty-klas-premium-kremovy-prasok-vanilkovy-40-g/"],["Sencor STX 043","https://metly-haky-kuchynske-roboty.heureka.sk/sencor-stx-043/"],["Dynamax Tyre Repair 400 ml","https://sady-na-opravu-pneumatik.heureka.sk/dynamax-tyre-repair-400-ml/"],["Wiky modrá 29 cm","https://vodne-pistole.heureka.sk/wiky-modra-29-cm/"],["Brilliant G93004/13","https://stojacie-lampy.heureka.sk/brilliant-g93004-13/"],["Tołpa Dermo Body Mum telový olej proti striám Hypoallergenic 200 ml","https://celulitida-a-strie.heureka.sk/to-pa-dermo-body-mum-telovy-olej-proti-striam-hypoallergenic-200-ml/"],["Balónky farebné mix L","https://baloniky.heureka.sk/balonky-farebne-mix-l/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}